سفر و مهاجرت به کانادا

کانادا یک کشور شگفت‌انگیز در شمال آمریکا می‌باشد. این کشور به تنوع فرهنگی خود از تأثیرات خودرویانه و بومی برخوردار می‌باشد. با مناظر طبیعی گسترده و زیبای خود، کانادا فرصت های بی‌شماری را برای بررسی و لذت بردن از فعالیت‌های خارج از خانه مانند اسکی، پیاده روی، کمپینگ و … ارائه می‌دهد. مردم کانادا به دلیل دوستانگی، ادب و احترام برای فرهنگ‌های مختلف مشهور هستند. در کانادا شهرهای متعددی وجود دارند که طیف گسترده ای از تجربه هایی از مناطق دور و نزدیک را ارائه می دهند.

از شلوغی مناطق شهری تورنتو و ونکوور تا جذابیت تاریخی شهر کبک و زیبایی ساحلی هلیفکس. علاوه بر زیبایی طبیعی، کانادا یک اقتصاد رونق دهنده با یک سیستم آموزشی قوی و استانداردهای زندگی بالا است. کانادا به عنوان یکی از مقاصد برتر برای توریست ها جهت سفر گردشگری، دانشجویان و مهاجرانی که به دنبال فرصت های جدید هستند طبیعی است.

مهاجرت به کانادا

آشنایی با روش های مهاجرت و سفر به کانادا

اگر به دنبال اقامت دائمی در یک کشور جدید هستید، بهتر است کانادا را به عنوان مقصد مناسب خود بررسی کنید. کانادا به دلیل فرهنگ گوناگون، سیستم آموزشی و درمانی با کیفیت و زیبایی طبیعی خیره کننده، یک مکان بسیار خوب برای کار، تحصیل و زندگی است. دولت کانادا مسیرهای مختلفی را برای مهاجرت متخصصان، کارآفرینان و اعضای خانواده به کانادا ارائه می کند. برخی از این مسیرها شامل برنامه کارگر مهارتی فدرال، برنامه نامزدی استانی و برنامه حمایتی همسر می باشند. بسته به شرایط شخصی خود، یکی از این برنامه ها ممکن است مناسب شما باشد. برنامه های مهاجرت ممکن است پیچیده و زمانبر باشند و در ابتدا باید یک درک کامل از فرایند داشته باشید.

سرمایه گذاری

مناسب برای افراد با‌ تجربه و سرمایه ‌دار جهت رشد و توسعه اقتصادی و فرهنگی
Investment

ویزای کاری

مناسب برای نیروی کار متخصص، حرفه ای و کارکنان فنی با مهارت های گوناگون
Work

ویزای تحصیلی

مناسب برای دانشجویان و دانش آموزان جهت اخذ پذیرش در بهترین دانشگاه ها و کالج ها
Study

ویزای توریستی

مناسب برای گردشگری، دیدار با خانواده و قرار های شخصی و کاری برای مدت معین
Tourist